Gıda ve Tarım MYO Çalışma Hayatına 50 Nefer Kazandırdı

ÇAKÜFEST 2024 Bilim, Kültür ve Sanat Şenliği’nin ikinci haftasında mezuniyet coşkusu yaşanmaya devam ediyor.

Mezuniyet törenlerinin ikinci gününde Gıda ve Tarım Meslek Yüksekokulumuz öğrencileri de kep fırlatarak mezuniyet coşkusu yaşadı.

 Uluyazı Kampüsü Millî Mefkure Meydanı’nda gerçekleştirilen törende Meslek Yüksekokulumuzdan toplam 50 öğrencimiz mezun olarak yeni bir hayata adım attı.

  Gıda ve Tarım Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. Şebnem Kuşvuran, Müdür Yardımcılarımız Dr. Öğr. Üyesi Ebru Derelli Tüfekçi, Dr. Öğr. Üyesi Pınar Portakal, bölüm başkanları, akademisyenler ve öğrencilerimiz aileleri  mezuniyet törenine katılarak öğrencilerimizin coşkusuna ortak oldu.

Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. Şebnem Kuşvuran, mezun olan öğrencilerimizi tebrik ederek çalışma hayatlarında başarılar diledi.

Öğrencilerin geçiş töreni ile başlayan programda Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenmesinin ardından Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, öğrencilere, akademisyenlere ve velilere hitap eden bir konuşma gerçekleştirdi.

Bölüm birincilere başarı belgelerinin verilmesinin ardından tören öğrencilerin keplerini havaya atması, aileleriyle sevinçlerini paylaşmaları ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yayınlanma Tarihi: 29 Mayıs 2024 Çarşamba
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2024 Çarşamba